Autentická vietnamská restaurace v Praze 1

Vietnamská restaurace Bánh Mì Makers na českém trhu funguje už od roku 2015. Úspěšně provozujeme bistro s vietnamskou kuchyní v pasáži Gourmet Dlouhá, Praha 1 a od listopadu 2017 v druhé pobočce Palackého 11, Praha 1.

Vietnam je rájem pouličním specialit. Vietnamská kuchyně současně patří k jedné z nejoblíbenějších kuchyní světa. Nabízí lehká jídla plná čerstvé zeleniny, ovoce, bylinek, rýžových nudlí, tofu a masa. Naše vietnamská restaurace přináší do Prahy úžasná jídla připravovaná dle původních receptů.

Bánh Mi Makers je jedinečná vietnamská restaurace, kde si můžete pochutnat na jednom z nejoblíbenějších „street food” současné světové gastronomie. Naše bagety, phở a jiné speciality jsou zcela autentické.

Tradiční čerstvé vietnamské bagety, tzv. bánh mì jsou celosvětově známé a my patříme mezi první, kteří je přinesli do Čech. Na rozdíl od jiných bister bagety vlastnoručně pečeme v naší domácí pekárně.

Dnes se tato vietnamská specialita objevuje častokrát v gastronomických magazínech, kde je představována jako velmi chutné a zdravé jídlo. Nemusíte však proletět půlku světa, abyste tuto a další pochoutky mohli ochutnat, neboť vám je nyní nabízíme v nové vietnamské restauraci Bánh Mì Makers Palackého 11, Praha 1.

Přečtěte si o našich vietnamských bagetách.